Terminliste for Havpadlegruppa 2020

Dette bildet har en tom alt-tekst; dets filnavn er DSC_2086-1024x576.jpg

Havpadlerne i Oslo Kajakklubb har en spennende sesong i 2020! Terminlista er innholdsrik, men ønsker du å arrangere andre turer i klubbregi, ta kontakt med oppmann, havpadling.okk@gmail.com

Tabellen er søkbar, bruk søkefeltet og skriv inn navn på ansvarlig, aktivitet, NPF-krav, kommentar eller måned.

DatoAktiviteterAnsvarNPF kravMerknader   

Mars

Tirsdag 17. ROS og Pizza. HMS-kveldErlend Alle velkommen

April

6.-13. (Påske)
Onsdag 15. Onsdagspadling for mellomnivå og viderekomne starter (to turledere ) kl 17.30Inge koordinerer turledere Grunnkurs
Torsdag 16. Torsdagspadling for nybegynnere starter, kl 17.30Inge koordinerer turledereIntrokurs
Tirsdag 21. Dugnad kajakkreparasjonKnut og Per
Alle velkommen
24.-26 Aktivitetsledersamling
Bolærne (eller liknende)
Harald, Einar, Cathrine Aktivitetsleder

Mai

30.april -1. mai (langhelg)
8.-10. Vårsamling på HvasserHarald, Erlend, Knut, Tove Introkurs
Tirsdag 12. Fototur med Liz fra OKKLiz
15.-17. Langesundsfjorden med telt Liz, Odd Martin, Grunnkurs
20.-24. (Kr. Himmelfart) Fyrtur på SørlandetMalfridur, Ingeborg, HaraldAktivitetsleder
22.-24. Lavterskeltur fra OKK (Borøya, Steilene el. – 2 netter) Inge og Einar Introkurs
Tirsdag 26. Rep-veiledning glassfiberkajakk, i klubben Erlend
29.mai -1.juni (pinse) Kanaltur, Dalsland kanal Øivind med flereGrunnkurs
30.-31. -1 (pinse) Kanalturen – Haldenvassdraget Arr: Halden padleklubb
http://www.kanalfestival.no/(ingen ansvarlige fra okk)

Juni

Tirsdag 2. Rep. din egen kajakk med veiledning
ErlendAlle velkommen
Lørdag 6. Tur til deltaet i ØyerenGeirGrunnkurs
Lørdag 13. Gourmettur i Oslofjorden AnnettGrunnkurs
Mandag 15. Teknikk-workshop fra OKKIngeAktivitetsledere
Tirsdag 16. Reparasjonsdugnad klubbkajakker Knut, PerAlle
Mandag 17.Teknikk-workshop fra OKKIngeAktivitetsledere
Tirsdag 16.

Reparasjonsdugnad klubbkajakkerKnut, PerAlle
20.-21.
27.-28.
Håøya (telt/hytte)
Mulig å padle fra OKK eller kortere
Anne, Kirsti, IngeborgIntrokurs

Juli

20.-24.ASKR (ARTIC SEA KAYAK RACE) Vesterålenhttps://askr.no/hjem
(ingen ansvarlige fra okk)
25.-1. august


Sommertur 1:
Øygarden ved Bergen
Eva, Anne WTeknikkurs

August

1.- 8. Sommertur 2: Nærøyfjorden og fjellene omkring Petter, Harald, Hanne, IngerTeknikkurs
15.-16.Høsttur til Vannsjø ved Moss (telt)Inger, PernilleIntrokurs
Tirsdag 18. Reparasjonsdugnad - klubbkajakkerKnut, Per
21.-23. Padling i høyfjellet – overnatting på Iungsdalshytta Anne, Gunnar, KristinGrunnkurs
Mandag 24. Teknikkworkshop, OKK Inge Aktivitetsledere
28.-30 Stocken padletreff i Sverige

Stocken padletreff i Sverige Tjörns kajakklubb
http://tjornkajak.se/stockentraffen/ (ingen ansvarlige fra okk)

September

4.-6.Lavterskeltur i OslofjordenEinar, IngeIntrokurs
11.-13 Høsttur - Telemarkskanalen, Telt Eva, Marte, Magnus Grunnkurs
18.-20.Kragerøskjærgården
(Knut sin hytte)
Knut, EvaGrunnkurs
Torsdag 24. Siste torsdagspadling
25.-27. Aktivitetslederekspedisjon til ett eller annet morsomt sted! Aktivitetsledere

Oktober

2.-4.
9.-11. Bølgefestival i Nevlunghavn Eian Fritidhttps://www.eian.no/categories/bolgefestival
16.-18.
Onsdag 21. Siste onsdagspadling (avslutning)
23.-25 Høstavslutning, Makrellviken vandrerhjem,Smøgen Sverige (NB: flyttet fra 25.-27.)Pernille, Kirsti, Anne W, HaraldGrunnkurs