Oslo Kajakkrace – Resultater og bilder

sep 27th, 2011 | By | Category: Nyheter

Se bildeserie her:http://www.flickr.com//photos/14220544@N08/sets/72157627764959120/show/

Det var mange smil å se på OKK-brygga da Oslo Kajakkrace 2011 gikk av stabelen. Dagens raskeste kvinne var Agnes Brun Lie, og dagens raskeste mann var Eivind Vold. Alle resultater følger under.

Bjørn Are Øritsland - OKK

Gutter 12 år: (1 kort runde)
Plass Navn Klubb Tid
1 Anders Are Øresland Strand 00:10:10;06
2 Vitus Aparicio Tjøm OKK 00:11:46;50
Piker 12 år: (1 kort runde)
Plass Navn Klubb Tid
1 Ninni Hårstad OKK 00:08:20;94
2 Wiktoria Wang OKK 00:08:21;03
3 Noor Ingrid Selvik OKK 00:08:23;28
4 Meriam Ben Lagdem OKK 00:08:45;84
5 Tina Wang Ellingsen OKK 00:09:07;75
Gutter 14 år: (3 korte runder-4,5km)
Plass Navn Klubb Tid
1 Jon Amund Vold OKK 00:18:23;62
2 Marcus Wang OKK 00:18:25;94
3 Ernst Christian Leinum OKK 00:19:25;12
4 Simen Fløtaker OKK 00:20:16;47
5 Kristian Jørgensen OKK 00:20:39;44
6 Sondre Opedal OKK 00:20:43;53
Piker 14 år: (3 korte runder-4,5km)
Plass Navn Klubb Tid
1 Hedda Øresland Strand 00:20:15;12
Ungdom Herrer: (3 lange runder-14km)
Plass Navn Klubb Tid
1 Christian Omreng OKK 00:58:00;78
2 Jens Christian Landmark OKK 01:04:40;18
Ungdom damer: (3 lange runder-14km)

Plass Navn Klubb Tid
1 Anna Aronsen Oftedahl OKK 01:03:23;81
2 Ellen Nydahl Eide Strand 01:04:34;91
Junior herrer: (3 lange runder-14km)
Plass Navn Klubb Tid
1 Eivind Vold OKK 00:52:13;94
2 Elling Aronsen Oftedal OKK 00:53:03;62
Trym Langballe OKK Brudd
Junior Damer: (3 lange runder-14km)

Plass Navn Klubb Tid
1 Bettina Gram OKK 01:11:48;18
Senior Herrer: (3 lange runder-14km)
Plass Navn Klubb Tid
1 Pål Strømskroken OKK 00:58:59;66
2 Martin Traaseth Strand 01:02:03;38
Senior Damer: (3 lange runder -14km)

Plass Navn Klubb Tid
1 Agnes Brun Lie OKK 00:55:01;15
Master Herrer: (3 lange runder-14km)
Plass Navn Klubb Tid
1 Anders Winter Andersen Strand 00:52:28;06
2 Haakon Langballe OKK 00:57:24;59
3 William Gram OKK 00:57:26;00
4 Eivind Sørie OKK 00:58:02;12
5 Bjørn Are Øresland OKK 00:59:53;15
6 Reidar Kjelløkken OKK 00:59:56;97
7 Jan Flohr Lillehammer R&K 00:59:58;59
8 Øyvind Langslet Tønsberg 01:00:02;50
9 Sverre Wang OKK 01:00:03;21
10 Jonny Nilsson OKK 01:01:06;97
11 Jørn Haugerud Mysen 01:02:06;94
12 Hans Petter Fürst OKK 01:02:53;22
13 Øyvind Hansen OKK 01:03:10;31
14 Olav Røstad Lillehammer R&K 01:03:12;03
15 Jan Traaseth Strand 01:04:04;56
16 Kjetil Landmark OKK 01:04:27;12
17 Jens Webster OKK 01:05:09;41
18 Eilif Andreassen Tønsberg 01:05:48;31
19 Anders Hall Grøterud OKK 01:05:53;84
20 Trond Harald Nylund Tønsberg 01:05:54;87
21 Ferdinand Johansen OKK 01:06:31;25
22 Per Omreng OKK 01:06:33;50
23 Ove Kvalnes OKK 01:06:34;09
24 Per Willy Næsseth Lillehammer R&K 01:06:57;22
25 Erlend Spikkerud Ponduskammeratene 01:11:55;94
26 Rolf Jørgensen OKK 01:14:57;66
27 Jon Kåre Myrene Ponduskammeratene 01:17:35;25
Bjarne Søby Lillehammer R&K Brudd
Master Damer: (3 lange runder – 14km)
Plass Navn Klubb Tid
1 Cammilla Fongen OKK 01:04:28;28
2 Kristin Eitrem Landmark OKK 01:06:50;94
3 Monica Weisz OKK 01:36:26;97
4 Betty Stephensen OKK 01:36:27;46
K2: (3 lange runder – 14km)
Plass Navn Klubb Tid
1 Martin/Marius Guddahl Halvorsen OKK 00:52:51;81
2 Kari Ofstad / Igor Franceschi OKK 00:54:30;75

Tetfeltet - Oslo kajakkrace 2011

 

Comments are closed.