Høstfest i Oslo Kajakklubb

Høsten er her og det er viktigere å feste enn å trene. Som vanlig på denne tiden av året, er festlysten blant klubbens medlemmer stor. Alt ligger dermed til rette for en livlig fest i Oslo Kajakklubb!Tiden er derfor moden for en HØSTFEST i Oslo Kajakklubb!  Tidspunkt blir lørdag 5.november kl. 19:00. Det serveres spekemat og tapas med vanlig tilbehør i treningsrommet. Etter maten blir det full fart på dansegulvet, og det serveres kaffe og kaker med noe attåt i klubbrommet. Festen er en god anledning til å skryte om sesongens bragder, og å legge ut om planer for sesongen som kommer.

Festen er forbeholdt klubbens medlemmer. Unntak kan gjøres dersom begrunnelsen er god. Det er 20 års aldersgrense på festen.

Fotskatt: kr 400,-.

Påmelding skjer ved betaling av fotskatt til: Anne Wahl, konto nr 6039.10.06930. Frist for påmelding: Mandag 31. oktober.

Spørsmål kan rettes til Oluf – e-post: olg@ag.no

Tlf hjemme: 22 22 37 73. Mobil og jobb: 91 51 70 74.

VELKOMMEN TIL EN STERK FEST!

Hilsen Festkomiteen ved:

Anne Wahl               William Gram                       Oluf Gunderson


Publisert

i

av

Stikkord:

Kommentarer

Ett kommentar til “Høstfest i Oslo Kajakklubb”

  1. Post festum avatar
    Post festum

    Takk for en fin fest!