Rå på maskin!

jan 28th, 2012 | By | Category: Junior

Elise, Bettina og Anna - OKK

Det var mange unge padlere som ga alt de hadde på årets padlemaskinstevne i OKK.  Se resultater under.

Magnus Ivarsen fra Fana imponerte med sterk padling i ungdomsklassen. Bra trening gir resultater!

I juniorklassen var det et jevnt oppgjør på 1500m. Trym Langballe ledet hele løpet, og holdt helt inn til mål. Gratulerer Trym!

Resultatene kommenteres

 

Klar til start!

 

Hvem er raskest? Storskjermen følges med argusøyne


Jørgen Skabo – sekretariatet

Opptak av 200 m herrer  med Lars Hjemdal, Bendik Iversen og Eivind Vold.   OKK formann  Sveinung Oftedal er speaker.


Her følger resultatene fra konkurransen:
OSLO KAJAKKLUBB
Nasjonalt Padlemaskinstevne   Lørdag 28. januar 2012
200m Ungdom Damer Klubb Tid
1 Anna Sletsjøe Strand KK 0:52,28
2 Camilla Rozanski Flekkefjord KK 0:53,02
3 Ragna Belland Farsund KK 0:56,99
4 Lise Mathingsdal Farsund KK 0:59,23
5 Anna Belland Farsund KK 1:01,48
6 Susanne Rosåsen Farsund KK 1:02,64
7 Nida Grønbekk Asker 1:04,08
8 Sanne Langereis Flekkefjord KK 1:04,08
200m Ungdom Herrer Klubb Tid
1 Magnus Ivarsen Fana KK 0:43,78
2 Ingve Larsen Tysvær 0:45,43
3 Ernst Christian Leinum OKK 0:49,56
4 Vetle Sørbø Stavanger KK 0:49,58
5 Stian Kallekodt Tysvær 0:50,45
6 Herman Sørfang Strand KK 0:51,96
7 Jens Christian Landmark OKK 0:54,04
8 Trygve Langballe OKK 0:54,37
9 Sander Bjarke Ringheim Njørd 0:54,58
10 Eskil Fosse Njørd 0:56,82
200m Junior Damer Klubb Tid
1 Anna Oftedal OKK 0:53,80
2 Elise Breivik Smebye OKK 0:54,69
3 Ellen Nydal Eide Strand KK 0:54,77
4 Bettina Gram OKK 0:56,28
200m Junior Herrer Klubb Tid
1 Lars Christian Wiik SKK 0:40,49
2 Aleksander Hesbø Asker 0:43,35
3 Trym Langballe OKK 0:43,67
4 Christian Omreng OKK 0:43,91
200m Senior Damer Klubb Tid
1 Louise Leren Moen OKK 0:47,19
200m Senior Herrer Klubb Tid
1 Bendik Storm Iversen Strand KK 0:37,44
2 Eivind Vold OKK 0:38,68
3 Marius guddahl halvorsen OKK 0:39,07
4 Karl Anders Sletsjøe Strand KK 0:39,25
5 Lars Hjemdal OKK 0:40,17
6 Elling Oftedal OKK 0:43,02
7 August David-Andersen OKK 0:44,01
1250m Ungdom Damer Klubb Tid
1 Anna Sletsjøe Strand KK 6:36,75
2 Camilla Rozanski Flekkefjord KK 6:39,49
3 Ragna Belland Farsund KK 6:43,83
4 Nida Grønbekk Asker 7:08,99
5 Anna Belland Farsund KK 7:12,53
6 Susanne Rosåsen Farsund KK 7:27,70
7 Sanne Langereis Flekkefjord KK 7:57,34
1500m Ungdom Herrer Klubb Tid
1 Magnus Ivarsen Fana KK 6:53,86
2 Ingve Larsen Tysvær 7:06,78
3 Hakeem Teland Kristiansand 7:16,99
4 Stian Kallekodt Tysvær 7:35,55
5 Jens Christian Landmark OKK 7:45,35
6 Vetle Sørbø Stavanger KK 7:49,29
7 Eskil Fosse Njørd 8:12,83
8 Herman Sørfang Strand KK 8:14,40
1250m Junior Damer Klubb Tid
1 Ellen Nydal Eide Strand KK 6:22,34
2 Anna Oftedal OKK 6:32,81
3 Elise Breivik Smebye OKK 6:47,45
4 Bettina Gram OKK 7:00,27
1250m Senior Damer Klubb Tid
1 Louise Leren Moen OKK 5:53,78
1500m Junior Herrer Klubb Tid
1 Trym Langballe OKK 6:38,23
2 Aleksander Hesbø Asker 6:39,61
3 Lars Christian Wiik SKK 6:40,55
4 Christian Omreng OKK 7:02,50
1500m Senior Herrer Klubb Tid
1 Lars Hjemdal OKK 6:07,16
2 Karl Anders Sletsjøe Strand KK 6:09,82
3 Marius Guddahl Halvorsen OKK 6:20,01
4 Elling Oftedal OKK 6:25,59
5 John Tobias Øvergard Strand 6:34,29
6 August David-Andersen OKK 7:04,11
7 Einar Kjerschow Nord KKK 7:17,55

Wiiktd/td6:07,16

/td

Comments are closed.