Sluttdistanseprotokoll for 2011 – henting av distansemerker

Sluttdistanseprotokollen for 2011 er nå ferdigstilt. Denne gangen er det Ann-Cathrin Guldbrandsen som topper listen med hele 4652 padlede km i 2011! Gratulerer! Du kan hente ditt distansemerke på OKK-kontoret hver mandag i åpningstiden! 400 Km – 799 Km gir rett til bronsje-merket, for padlet distanse mellom 800 Km – 1199 Km får du sølv-merket og over 1200 padlede Km kvalifiserer  til gull-merket.

Du kan se nærmere på protokollen ved å klikke her: Sluttdistanseprotokoll 2011. Vi gjør oppmerksom på at det kun er medlemmer som har ført inn padlet distanse som er oppført i oversikten. God lesning!


Publisert

i

av

Stikkord:

Kommentarer

2 kommentarer til “Sluttdistanseprotokoll for 2011 – henting av distansemerker”

 1. Bernt Erik Ly avatar
  Bernt Erik Ly

  Kjære Elisabeth Glad!

  Jeg har desverre ikke passet på å få ført meg inn i distanseprotokollen for 2011. Padlet distanse ble 903 km.
  Håper jeg kan komme med når protokollen skal inn i årboken for 2011!
  Vennlig hilsen med unnskyldning for å ha sovet i timen.

  Bernt Ly

  1. Elizabeth H. Glad avatar
   Elizabeth H. Glad

   Hei Bernt, OKK gav flere påminnelser til medlemmene om å føre inn padlet distanse i Sluttprotokollen for 2011 – både på klubbens nettsider og i direkte mail til det enkelte medlem høsten 2011. OKK kommer desverre ikke til å endre protokollen for 2011, men oppfordrer alle medlemmer til å sørge for å skrive inn padlet distanse i inneværende år i Sluttprotokollen for 2012. Den legges ut i klubbens inngangsparti ved sesongavslutning.