Høstfest i Oslo Kajakklubb 3.11.2012

Tradisjonen tro blir det høstfest i Oslo Kajakklubb lørdag 3. november, 2012 –  kl 19. Høsten er her, og det er viktigere å feste enn å trene! Som vanlig på denne tiden av året, er festlysten blant klubbens medlemmer stor. Alt ligger dermed til rette for en livlig fest. Det serveres spekemat og tapas med vanlig tilbehør i treningsrommet. Etter maten blir det full fart på dansegulvet, og det serveres kaffe og kaker med noe attåt i klubbrommet.

Festen er en god anledning til å skryte om sesongens bragder, og legge ut om planer for sesongen som kommer. Festen er forbeholdt klubbens medlemmer. Unntak kan gjøres dersom begrunnelsen er særdeles god. Det er 20 års aldersgrense på festen.

Pris for festen: kr 400,-.

Påmelding skjer ved betaling til:

Anne Wahl, konto nr 6039.10.06930

Frist for påmelding: Mandag 29. oktober, 2012

Spørsmål kan rettes til Oluf – E post: olg@ag.no

Tlf hjemme: 22 22 37 73. Mobil og jobb: 91 51 70 74.

VELKOMMEN TIL EN STERK FEST!

Hilsen Anne Wahl,  William Gram og  Oluf GundersonPublisert

i

av

Stikkord: