OKK`s Høstfest lørdag 01.11.2014

DSC_6495Høsten er her og det er nok en gang klart for OKK`s tradisjonelle høstfest. Som vanlig på denne tiden av året er festlysten blant klubbens medlemmer stor. Alt ligger dermed til rette for en livlig høstfeiring.

.Det serveres tapas med tilbehør i treningsrommet. Etter maten blir det full fart på dansegulvet. Det serveres kaffe og kaker i klubbrommet. Festen er en god anledning til å skryte om sesongens bragder og legge ut om planer for neste sesong.

Festen er forbeholdt klubbens medlemmer. Unntak kan gjøres dersom begrunnelsen er god. Det er 20 års aldersgrense.

Pris for festen er kr.500,-

Påmelding skjer ved betaling til:

Anne Wahl kontonummer: 6039.10.06930

Frist for påmelding er mandag 27.oktober.

Spørsmål kan rettes til Oluf epost: olg@ag.no eller mobil: 91517074

Velkommen til en sterk fest!

Mvh Anne Wahl, William Gram og Oluf Gunderson


Publisert

i

av

Stikkord: