OKK med spennende arrangement 31.05.2015!

Skjermbilde 2015-05-27 kl. 11.00.53Søndag 31.05.2015 er Padlingens Dag rundt omkring i vårt fagre land. I den anledning har Oslo Kajakklubb lagt opp til et spennende program denne dagen. Det blir ÅPEN DAG for alle fra kl.12:00 – 16.00.

Alle aktiviteter har utgangspunkt på klubbens område og på vannet utenfor klubben. Sekretariatet, som består av Malin Gleditch og Tore Rokke, trenger imidlertid bistand fra mange av klubbens medlemmer for at de mange og varierte aktivitetene skal kunne gå sin gang. Vi regner med at mange forbipasserende tar en tur innom OKK denne dagen!

Skjermbilde 2015-05-27 kl. 11.00.41I Oslo Kajakklubb er planen å vise fram alle aktivitetene som vi driver med. Det blir mulighet til å prøve både kajakk og noen av aktivitetene selv. Noe av det vi byr på er: Surfski Race, havpadling, flattvannspadling, kajakkpolo, rulleoppvisning, Olufs grillkunnskaper som sikrer god HMS….. og ikke minst…..hyggelig sosialt samvær!

All slags hjelp tas i mot med takk enten det er på brygga, på vannet, å vise fram vår fenomenale padleklubb, å ta fram og informere om ulike båttyper – eller det kan være oppgaver innen sekreteriatet, servering av mat og rydding etter bespisning. Er det noen som kan bake noen kaker?? Er det noen som kan bidra med «følgebåt»?? Ta kontakt med sekretariatet!

 

Kontaktpersoner er  Tore Rokke og Malin Gleditsh mob 91758848. Malin har e-mail: mgledits@online.no og Tore:e-mail: tore.rokkan@online.no

 

Skjermbilde 2015-05-27 kl. 11.00.28Hilsen arrangementskomiteen i OKK ved Malin og Tore


Publisert

i

av

Stikkord: