Bjørn Slapø runder 90!

Bjørn i perlehumør!

I dag – 25. oktober – runder Bjørn Slapø 90 år. Oslo Kajakklubb gratulerer Bjørn med dagen! Han har gjort en kjempeinnsats for klubben, og har fått klubbens hederstegn. Styrerommet i OKK var fullt da mange av Bjørns klubbvenner og treningskamerater overrasket han med markering noen dager i forkant. Det var mat, kake, kaffe, flere taler og kjempestemning.

Foto: Christin Aronsen

Jeg trodde bare jeg skulle på trening i klubben som vanlig, og så blir jeg overrasket av en kjempegjeng. Helt fantastisk! sier Bjørn.

Erik Rønning åpnet talerekken, og fortalte om sitt første møte Bjørn da han gjorde militærtjeneste og Bjørn var offiser. Erik var full av lovord om alt Bjørn har gjort for klubben. Flere fulgte på, Bernt Aas, Egil Søby, ja historiene og lovordene satt løst. 

Erik Rønning holder tale til jubilanten
Foto: Christin Aronsen

Les portrettintervju med Bjørn her: http://www.okk.org/2015/10/hedersmannen/

Foto: Christin Aronsen

Se flere bilder fra klubbens feiring av Bjørn: https://www.flickr.com/photos/14220544@N08/sets/72157711433901166/

Herman og Tore
Foto: Christin Aronsen
Rolf
Foto: Christin Aronsen

Oslo Kajakklubb ønsker deg til lykke med dagen, Bjørn!

Foto: Christin Aronsen

Publisert

i

av

Stikkord: