Aktivitetsledersamling OKK hav i Heestrand fra 19. til 21. september

NB! påmelding nederst på denne siden

Velkommen til OKKs aktivitetsledersamling for havpadlere i Heestrand i Bohuslän 19. til 21. september. Meld deg på nå!

Hensikten med denne helgen er å samle aktivitetslederne og ha en hyggelig og lærerik helg sammen på tampen av sesongen. Målet er å utvikle kompetansen som turleder, slik at alle kan oppleve det som både trygt og hyggelig å lede turer.

Detaljert informasjon om program kommer når det nærmer seg, men samlingen vil handle om:

  • Øvelser på teknikk og redning
  • Turledelse og navigasjon
  • Scenarioøvelser med «uforutsette hendelser»
  • Erfaringsdeling og refleksjon.

Ikke nøl med å si i fra dersom det er noen temaer du gjerne vil at vi diskuterer eller noen teknikker vi bør øve på når vi er samlet i Heestrand.

Vi oppfordrer spesielt nye aktivitetsleder og aktivitetsledere som vil komme i gang med å lede turer til å bli med på samlingen.

Fredag kveld møtes vi på Kustnära i Heestrand til skalldyrsuppe, som blir servert etter hvert som folk kommer. Kl. 20 tar vi en gjennomgang av programmet, så da er det fint om alle har kommet.

Kustnära serverer frokost lørdag og søndag og vi kan lage matpakke og fylle termosen begge dager. Lørdag kveld blir det middag med reker med tilbehør. Den enkelte må selv ta med de de ønsker av vin, øl og mineralvann. Overnattingen er i flermannsrom.

Vi reiser nedover med privatbiler. Alle må selv ordne med skyss, men vi lager en Messengergruppe for å avtale kjøring, slik at flest mulig kan kjøre sammen. Det er om lag 2,5 timers kjøretur til Heestrand fra OKK, vel å merke uten kø!

Egenandel er 1000 kroner.

Frist for påmelding: søndag 7. september

For mer informasjon om stedet vi skal bo se: https://www.kustnara.com


Publisert

i

av

Stikkord: